İZMİR WEB TASARIM

Size Özel Web Tasarım

 Web tasarım bir sanattır. Web sayfası tasarımınız firmanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan öğedir.  İlk izlenim her zaman akılda kalıcı olandır.  Web teknolojilerinde internet siteniz müşteriniz ve ziyaretçileriniz için etkileşimde olan ilk araçtır. Bu nedenle web sayfalarınız hem  mobil uyumlu hemde müşterilerinizle etkileşim halinde olmalıdır.

Günümüz dijital dünyasında var olabilmek ve aynı şekilde bulunabilmek zorunluluk haline geldi. Bununla birlikte web sayfanızın bulunabilir olması , mevcut müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizin arama motorlarında  internet sitenizi kolay bir şekilde bulmaları gerekiyor. Bu kısımda ise internet sitelerinizin arama motorları tarafından ( google, yandex, bing ) kolay şekilde bulunabilmeleri ve iyi şekilde indexlenmeleri gerekiyor. Ajanstik sitelerinizi seo dostu altyapısı ile birlikte müşterileriniz için inşaa ediyor.

Web Sayfalarınızı Nasıl Tasarlıyoruz?

Doğru STRATEJİ

Doğru içerik, rakip analizi, anahtar kelime araştırması ve doğru marka konumlandırma.

TASARIM

Web sayfanızı kurumsal kimliğinizle alakalı şekilde sizinle kordineli bir şekilde özel olarak tasarlıyoruz.

KODLAMA

Tasarım sonrası siteniz Arama motoru dostu içerik ve temiz kodlama ile hazır hale getirilir.

YAYIN & DESTEK

Web sayfanız yayına alınır ve siteleriniz sürekli destek ile güncellenir.Nasıl Bir Tasarım ?


Mobil Duyarlı Web Tasarım


Seo'ya uygun kodlama


Güncel Teknolojiler


Yönetilebilir İçerik Yönetim Sistemi


Canlı Destek Sistemi


Arama Motorlarına Uygun Yazılım Altyapısı


Kurumsal E-posta Hizmeti


Size Özel Kurumsal Reklamlar


365 Gün Sürekli DestekSadece Tasarım Yeter mi ?

365 gün destek

Müşterilerimiz için web sitesi tasarımı hizmetini bitirdikten sonra 365 gün boyunca teknik destek hizmetini de sunuyoruz. Siteyi yaptık bitti değil, sürekli sizinle etkileşim halinde siteleriniz için destek sunmaya devam ediyoruz. Mail sorunları, sitenize saldırılar ve gerçekleşebilecek aksiliklerde sürekli size destek vermeye devam ediyoruz.

Kurumsal Mail

İnternet siteleriniz kadar kurumsal mail hizmeti de müşterileriniz ve sizler için olmazsa olmazlarınız dan biridir. Kurumsal mailleriniz müşterileriniz arasındaki en önemli iletişim köprüsü görevi görür. Kurumsal mail hizmetini tüm müşterilerimize geniş bandlı bir şekilde sunuyoruz.

MOBİL UYUMLU

Size özel tasarladığımız tüm web sayfaları mobil duyarlı ( mobil uyumlu) şekilde tasarlanıp kodlanır. Böylelikle internet siteleriniz hem masaüstü ortamda hemde telefon ve tablet gibi mobil cihazlara uygun şekilde  görüntülenir. Yayınlamadan önce tüm sitelerde mobil uyumluluk testi gerçekleştiriyoruz.

YÖNETİM PANELLİ

Tasarlayıp kodladığımız web  sayfalarını php tabanlı bir yönetim sistemi ile birlikte geliştiriyoruz. Bu şekilde internet sitenizde değişiklik yapıp  yazı, resim, video  dosyalar vb gibi içerikleri kendiniz ekleyebiliyor ve güncelleyebiliyorsunuz. Takıldığınız noktada gene sürekli sizlerle beraberiz.Projenizi Hayata Geçirmeye Ne Dersin?


Mevcut internet sitenizi veya yeni projelerinizi hayata geçirmek için fiyat teklifi alabilir veya görüşlerinizi iletebilirsiniz. Şimdi teklif formunu doldurun ve en iyi hizmet için ilk adımı atın.


Teklif Formu

Bazı Referanslarımız

Şimdiye kadar yaptığımız yüzlerce web sitesi ile mutlu müşterilerimizi inceleyebilirsiniz.

Yaptığımız Çalışmalar