SOSYAL MEDYA YÖNETİMİSosyal Medya Hesaplarınız İçin Parlak Fikirler!

Günümüz dünyasında internet siteniz ve marka kimliğinizi etkileyen en önemli faktör sosyal medyanın ta kendisidir. Markanız ve firmanız ile ilgili sosyal medya hesaplarınız olsa da nasıl yöneteceğinizi ve kullanılacağınız anlamanız firmalar için genellikle zordur. Sizler için özel olarak oluşturulan rapolarla birlikte marka ve firmanızın elde ettiğimiz sonuçlar sonrası nasıl yararlanabileceğinize ve  ne anlam fade ettiğiniz anlamanıza yardımcı olacak biçimde  özel olarak hazırlıyoruz.  Sosyal medya pazarlama kampanyaları ile birlikte en yüksek pazarlama fayfasını elde etmenize yardımcı olarak bu anlamda sizler için kusursuz içerik ve görseller hazırlıyoruz Marka ve firmanızın satışını yaptığı ürün ve hizmetleri müşerilerinizin gözünde en pozitif etkiyi bırakarak, aktif takipçilerinizi birer müşteriye dönüştürüyoruz.


Sosyal Medya Hesaplarınız için Neler Yapıyoruz?


Marka ve Firmanızın sosyal medya dili, hitap ettiği kitleler ve satış stratejileriniz çerçevesinde sosyal medya yönetim stratejisi belirliyoruz. Marka ve Firmanıza uygun sosyal medya kanallarını tespit ederek firmalarınıza özel konseptler ile sosyal medyada yerinizi sağlamlaştırıyoruz  Belirlenen sosyal medya kanallarında firma ve markanızın kurumsal yönetimini beraber şekilde gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç duymanız halinde ürün fotoğraf çekimi, kısa video ve tanıtım videoları çekiminden tutun , dijital ortamda müşteri ilişkilerinizin  yönetimi gibi kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Dönemsel ve sürekli kampanyalarınız ile ilgili sosyal medya mecralarında ( facebook, instagram, google ve youtube ) reklamlarınızı yönetip en etkin biir şekilde geri dönüşüm işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yaratıcı Sosyal Medya Stratejisi

Hedef Kitlenizi Etkileyici Reklam Çalışmaları

Müşteri Odaklı Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal Medya İçerik Oluşturma

Marka İtibarı Çalışmaları

Detaylı Sosyal Medya Analiz & Raporlama


Ücretsiz Seo AnaliziKullandığınız Web sitenizin Google Standartları için yeterli uygunluk düzeyi var mı ? 

Sizler için analizlerimizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Siz kahvenizi içerken siteniz, ekibimiz tarafından incelemeye alınır, detaylı rapor tarafınıza 1 iş günü içerisinde sunulur.

ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ FORMU

Bazı Mutlu Müşterilerimiz