SEO
Seo – Arama Motoru Optimizasyonu 

Günümüz web ve dijital pazarlama dünyasında en önemli faaliyetlerin başında Seo gelir. Kullanıcıların ( potansiyel müşterilerinizin) ürün ve hizmetleriniz ile en alakalı, doğru ve  açıklamalı şekilde içeriklerinize ulaşması için en önemli kriter seo yani arama motoru optimizasyonun doğru şekilde yapılmasıdır. Seo hizmetinde öncelikli olarak   Google , Yahoo, Bing, Yandex gibi en çok kullanılan arama motorlarında siteleriniz ve markanızı en iyi yere taşımada sizlere yardımcı oluyoruz.Ajanstik Seo ile İşletmeleriniz bir adım önde!

İşletmelerinizin seo süreçlerini yapılandırırken, potansiyel kitlenize uygun hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Seo sürecinde sizler için en faydalı ve kullanışlı içeriği oluşturup, bu içerikleri teknik anlamda iyileştirip arama motorlarının web sitenize en etkin şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Bununla birlikte bu içeriğin kayda değer şekilde iyileştirilmesi ve kullanıcının iyi bir şekilde geri dönüş almasına odaklanıyoruz.Seo Danışmanlığı 

İnternette Seo Danışmanlığı arayan firmalar ve kurumlar Google’da yukarıda çıkmanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Bu değerli Seo hizmeti için çalışılan ekibin seçimi çok önemlidir. Seo hizmeti internet dünyasının kapalı kutusu denebilir. Bu hizmeti işin ehline bırakmayıp herhangi bir kişiye vermek size ve firmanız için geri dönüşü zor sonuçlar doğurabilir.

Seo Uzmanı Ajanstik! 

Öncelikli olarak gerek İzmir Seo danışmanlığı gerekse de ülke geneli referanslarımız ile  Seo süreçlerinizi etkin şekilde yürütüp sizlerin arama motorlarında kayda değer bir yere gelmenizi sağlıyoruz.  İnternet işleriniz aslında dışardan baktığımız zaman muamma şeklindedir. Web sitesi teklifi aldığınızda göreceli şekilde hizmeti kullanmaya başladığınızda hangi sürede ne hizmetlerin yapılıp yapılmadığını görebiliyorsunuz. Sosyal medya ve kurumsal kimlik çalışmalarında da elle tutulur veriler görebilme şansınız var. Ancak Seo hizmeti (arama motoru optimizasyonu) hizmetini kapalı kutu gibidir içini açıp bakma şansınız yok, bunun gerektirdiği güvenilir uzmanla çalışıp hızlı şekilde gözle görülür sonuçlar almaktır.
Seo hizmetinde kurumsal olmayan size doğru dürüst referans veremeyen firmalarla çalışmak hem vakit kaybı hemde domain(alan adınızın) kalıcı olarak karalanmasına neden olabilir. Sizde Seo Danışmanı, seo uzmanı ajans Ajanstik ile çalışarak profesyonel bir hizmet alın.İzmir Seo Ajansı Ajanstik Seo Süreci ?

Her firma ve markanın ihtiyaçlarının farklıdır. Bu nedenle tek tip şekilde bir analiz süreci olmaz. Analiz süreçlerinin planlaması yapılırken , firma ve kurumlarla yaptığımız başlangıç görüşmelerinde tüm süreci iyi bir şekilde yönetmek için ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamlandıracak sorular sorup, öncelikli işlerine daha hızlı katkı sağlayacak bir plan ve yol haritası çıkartıyoruz.  Her sektöre özel olarak ürünü/hizmet/kimliği anlamlandırmaya yönelik süreçleri kavradıktan sonra mevcuttaki durumu da analiz edip en iyi şekilde geridönüş alabileceği konuları ön analiz raporu ile iletiyoruz.

SEO ANALİZİ

Web sayfanızın durumu , anahtar kelime durumları sayfa yapısı ve indexleme davranışları ile sektörünüzdeki rekabet durumunu detaylı analiz ediyoruz.

RAKİP ANALİZİ

Sektördeki rakiplerinizin ne yaptıkları ve ne durumda olduklarını takip ediyoruz. Bundan sonra site profil ve performansını rakiplerinizi sizin geride bırakmanız için planlar yapıyoruz.

DOĞRU STRATEJİ

En doğru müşteri portföyü oluşturma, sizin için en kârlı anahtar kelimeleri bulmak gibi çeşitli stratejiler oluşturuyoruz . Potansiyel müşterilerinize en az maliyet ile en kısa yoldan ulaşma stratejilerini geliştiriyoruz.

BAŞARIYORUZ

Daha sonra gaza basıp harekete geçiyoruz, sizin için özel hazırlanmış stratejiyi hayata geçiriyoruz. Sizler için en iyi ve müşteri odaklı sonuçları elde etmek için doğru adımlarla devam ediyoruz. Günük raporlar ile ilerlemenizi gün gün bir adım öteye taşıyoruz.
Seo Hizmeti İşletmeler İçin Neden Önemli ?


Sıralama

2017 yılında sitelere gelen trafiğin %85'i arama motorları üzerinden gerçekleşti.


Arama Motorları

İnternet kullanıcıların %96'sı arama motorlarını kullanmaktadırlar.

Doğru STRATEJİ

Doğru anahtar kelimeler kitlenizi seçmenizde yardımcı olur. Doğru seçilen öbekler müşteri portföyünüzü genişletir.


480 Milyon Arama

2018 Ocak ayında yaklaşık olarak 480 milyon arama sonucu 25 milyar arama sonucu erişildi.

Etkin Ziyaretçiler

İyi bir seo ve arama dostu web tasarım sitenize daha fazla kullanıcı getirecektir.


ALGI

Tüketci algıları bir web sitesinin arama motorunda aradığı kelimede yüksekte çıkması ile doğru orantılıdır.


Ücretsiz Seo AnaliziKullandığınız Web sitenizin Google Standartları için yeterli uygunluk düzeyi var mı ? 

Sizler için analizlerimizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Siz kahvenizi içerken siteniz, ekibimiz tarafından incelemeye alınır, detaylı rapor tarafınıza 1 iş günü içerisinde sunulur.

ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ FORMU

Bazı Mutlu Müşterilerimiz