Sizin İçin Değil Müşterileriniz İçin

AjanstikNasıl Yola Çıktı?

Bilişim ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren ajanstik ; kendi alanlarında uzman, tecrübeli ve dinamik, hem işinde hem hayatında donanımlı amatör ruhla profesyonel olarak çalışan bir ekip ile yola çıktık.
Projelerimizi geliştirirken önceliklerimiz doğru bir strateji, profesyonel iş planları, firmalarınız ve sizler için kusursuz tasarımlar ile birlikte yüksek kalite ve müşteri odaklı yaklaşım olmazsa olmazlarımız arasında.
2004 yılından bu güne yıllardır yurtiçi ve yurtdışı pazarda Web tasarım, Grafik yasarım, Mobil uygulama, Arama motoru optimizasyonu ( Seo) , Domain & Hosting, Kurumsal danışmanlık , Dijital reklamcılık, Sosyal medya yönetimi gibi alanlarda kendi yetkinliğimizi ve eğitimlerimizi alarak sürekli şekilde gelişerek arttırdık. Hizmet çeşitlerimizin sınırlarını sizlerle beraber belirliyoruz.

AjanstikNeler Yapar?

Gelişen teknoloji çağında artan dijital dijital ihtiyaçlarınızı ( web sitesi, kurumsal kimlik, sosyal medya)ihtiyaçlarınızı hızlı , güvenilir ve pratik çözüm ortaklı şekilde sizlere sunar.
Kişisel ve kurumsal kimliğinize uygun kaliteli, fiyat/ performans odaklı internet sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu (seo), dijital reklamcılık ve sosyal medya yönetimi çalışmalarımız ile birlikte sizlere değer katıyoruz. İşlerinizi bizim istediğimiz gibi değil müşterilerinizin görmek istedikleri şekilde programlayıp hayata geçiriyoruz.
Profesyonel olan web tasarım ekimiz ; ihtiyacınız olan, istediğiniz projeleri;
etkin uygulamalarımız etkili iletişim desteği ile dikkate alıp gelişen teknoloji ile birlikte sürekli yenileme, zamanında, güvenilir çözüm odaklı seçenekler ile sektörünüzde sizleri bir adım öne çıkarmak için buradayız.
Tüm bunları yaparken sürekli destek ve güvenlik olmazsa olmazlarımız arasındadır. İşi teslim edene kadar değil tüm hizmet süresi boyunca sürekli destek ve güncelleme garantisi sunuyoruz.


İsteklerinizi gerçekleştirmek

için buradayız

Teklif formunu doldurarak hızlı bir şekilde istediğiniz hizmet için

teklif alabilirsiniz.

Hemen sizde almak istediğiniz hizmet için teklif formundaki

detayları doldurun.

Teklif Formu